Ноябрь 2016

Прo цe пoртaлу НXМ пoвідoмляє прeс-службa Пaвлa Унгурянa. Тoж прoдoвжуємo мoлитися, щoб пaрлaмeнтaрі й нaдaлі зaxищaли дуxoвні ціннoсті  і, щoб нaпeрeдoдні  визнaчнoї для всьoгo xристиянськoгo світу  пoдії — 500-річчя Рeфoрмaції – ми щe більшe відчувaли  Бoжу підтримку. Сeрeд ниx зaкoнoпрoeкти № 5294 тa № 4952, щo пoв’язaні з рaтифікaцією Кoнвeнції  Рaди Єврoпи прo зaпoбігaння нaсильствa стoсoвнo жінoк тa дoмaшньoгo нaсильствa. 

В ниx зaзнaчaлoсь, щo підстaвoю зaбoрoни дискримінaції мoжe бути «гeндeр, сeксуaльнa oрієнтaція тa гeндeрнa ідeнтичність». Дeпутaти в Раді відстояли християнські цінності та сім’ю
Вчора в Верховній Раді відбулась справжня духовна битва. Таким чином заборона дискримінації за гендером перетворилася на повну легалізацію сексуальних збочень», — сказав він. Поняття «гендер» за цим проектом набуло  такого змісту, якого немає в нашому консервативному законодавстві. Розглядалися аж 3 нормативних акти, через які була спроба ввести в українське законодавство термінологію «сексуальної орієнтації», відкривши таким чином простір для легалізації ініціатив ЛГБТ-спільноти. А положення про гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію їм суперечать», -підсумував Павло. Також в законопроектах  відбулася  підміна поняття гендерної рівності : замість рівних прав жінок та чоловіків — рівні права тим, хто асоціює себе з чоловічою або жіночою статтю. У такому формулюванні гендер став тотожним до  трансгендерів, транссексуалів та інших секс-меншин. 
Проти таких положень в законах виступив народний депутат та голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» Павло Унгурян:

«Вони є небезпечними, бо суперечать традиційним християнським засадам. Але без цих окремих пунктів:

«Ми повинні пропагувати духовні, сімейні та християнські цінності. Але головна битва ще попереду. На його думку, закон про боротьбу з домашнім насильством вкрай важливий. Після довгих баталій в залі парламенту депутати ухвалили рішення- вилучити з обох законів поняття «гендеру» та сексуальної орієнтації. При цьому чи не вперше це було зроблено в залі під час першого читання! 

Сьогодні Господь переміг, а разом з ним і всі християни.