Октябрь 2017

Укрaїнськa діaспoрa в СШA відсвяткувaлa Дeнь нeзaлeжнoсті Укрaїни

30 вeрeсня в стoлиці штaту Кaліфoрнія відбулoсь щoрічнe святкувaння Дня нeзaлeжнoсті Укрaїни, якe зібрало тисячі українців з усього Західного узбережжя США. Святковий день пройшов під гаслом «Разом до перемоги!».

Учасниками заходу стали дипломати Генерального консульства України у Сан-Франциско і посол України в США Валерій Чалий. Серед почесних гостей —  делегація з України, яку очолив народний депутат, голова Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України»  Павло Унгурян. У своєму вітальному слові депутат закликав присутніх не забувати про свою Батьківщину та український народ: «У  нас  чудова держава, яка має всі шанси стати успішною в економічному, політичному, соціальному  та культурному сенсі. Нам потрібна ваша підтримка і молитовна допомога», — зазначив він. 

Павло Унгурян з  пастором церкви «Віфанія» — найбільшої  слов’янської  церкви в США

«Навіть якщо зараз ви далеко від України, не забувайте про державу, в якій ви народились — бережіть свою мову, культуру, історію і моліться за майбутнє наших дітей. Для Бога нема кордонів, для Нього ми всі брати та сестри».

В рамках свого візиту до США  делегація  відвідала  також громади та церкви української діаспори, де була звершена молитва за Україну. 

Українську діаспору у  відео зверненні привітали також Президент України Петро Порошенко і секретар РНБО Олександр Турчинов.